LATO WE WRZEŚNI Z SIATKÓWKĄ PLAŻOWĄ

siatkowka-plazowa

Klub KPS Progress pragnie poinformować, że na Wrzesińskich Obiektach Sportowo – Rekreacyjnych przy ul. Gnieźnieńskiej 32 odbędą się turnieje piłki siatkowej plażowej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Jako pierwszy odbędzie się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski Mężczyzn. Impreza rangi*** zgłoszona i ujęta w kalendarzu PZPS, odbędzie się w dniach 05-06.08.2017r. i poprzedzona będzie rozegranymi 04.08.2017r. eliminacjami.

Kolejne zmagania to, organizowany po raz pierwszy, Memoriał Damiana Gapińskiego, przedwcześnie zmarłego Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej i Członka PZPS. Rozgrywany w dniach 18-20.08.2017r. będzie obejmował szereg kategorii wiekowych od młodzika do oldboja. Nie zabraknie w nim też kategorii open dla pań.

Jako ostatni na piasek wybiegną zaprezentować swoje umiejętności „byli profesjonaliści” czyli gracze młodzi duchem , ale stosowni wiekiem. I tak, w dniach od 08.09. do 10.09.2017r. pod patronatem PZPS, rozegrany zostanie turniej rangi Pucharu Polski Oldbojów. Rywalizacja odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych : +80, +85, +90, +100, +110, +120. Suma lat zawodników tworzących drużynę musi mieścić się w kategorii do której została zgłoszona, a młodszy zawodnik z pary musi mieć ukończony 35 rok życia.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych turniejów będą ukazywały się na bieżąco w lokalnych mediach oraz na stronie http://appkrispolwrzesnia.pl/.
Na wszystkie powyższe imprezy KPS Progress serdecznie zaprasza, mając nadzieję, że w duchu sportowej