Liczy się tylko zwycięstwo

DSC_0081 (1024x687)

W najbliższą sobotę 9 listopada siatkarze Krispolu Września zaprezentują się przed własnymi kibicami. Pomarańczowych czeka starcie z Avią Świdnik. Trener wrześnian zapowiada walkę o komplet punktów. Liczymy na Wasz doping!

Dla obu pierwszoligowych ekip będzie to spotkanie z serii tych o „sześć punktów”. W tabeli Krispol Września zajmuje ósmą lokatę z dorobkiem ośmiu punktów, natomiast Avia Świdnik jest dwie pozycje niżej z czterema oczkami na koncie.

Jak dotąd podopieczni Marka Jankowiaka na własnym parkiecie pokonali Campera Wyszków 3:1 i KPS Siedlce 3:2. Przegrali tylko ze Ślepskiem Suwałki 0:3. Goście po bardzo dobrym początku sezonu (zwycięstwa 3:2 z Będzinem i Suwałkami) zanotowali cztery porażki z rzędu.

Do sobotniego pojedynku przystępujemy z bojowym nastawieniem. Tylko wygrana za 3 punkty pozwoli nam zanotować spory awans. Jestem pewien, że moi zawodnicy będą w pełni skoncentrowani od samego początku. Zrobimy wszystko aby wywalczyć komplet na własnym boisku. O tym kto znajdzie się w kadrze meczowej zdecyduję dziś po wieczornym treningu – zapowiada Marek Jankowiak, szkoleniowiec Krispolu Września.

7. kolejka I ligi: Krispol Września – Avia Świdnik (sobota 9 listopada, 18:00, hala ul. Słowackiego 41)

fot. Dawid Spychalski

Dodaj komentarz