Pierwszy dzień rozgrywek Oldboyów za nami.
Ponad 12 godzin gry na boisku, w pełnym słońcu, przy 37-stopniowym upale (w cieniu). W takich warunkach przyszło zmagać się uczestnikom XIV Orlen Mistrzostw Polski Oldboyów. Nie lada wyzwaniem było rozgrywać pełne mecze, w środowisku przypominającym wręcz pustynne.
Upał dał się we znaki wszystkim zawodnikom, ale również kibicom. Wielkie emocje towarzyszyły podczas sobotnich rozgrywek. Niestety z wrzesińskich par do drugiego dnia rozgrywek przeszła tylko para Daniel Więcek/Przemysław Augustyniak.
Podsumowując:
Pierwszego dnia rozegrano 109 spotkań w 6. kategoriach.
Ostatnie mecze toczyły się już o zmroku, ale na szczęście udało się dokończyć wszystkie zaplanowane spotkania.
Rozgrywki prowadzone systemem brazylijskim miały na celu wyłonić najlepsze pary, które drugiego dnia rozgrywek rozegrają najważniejsze mecze w walce o medale. Jednak najbardziej oblegana kategoria wiekowa (80+), będzie musiała rozegrać w niedzielę więcej meczów.
Po zakończeniu zmagań za boisku, wszyscy przenieśli się na wrzesińskie „Campingi”, gdzie dla miał miejsce bankiet integracyjny. Wielu uczestników jednak, wcześnie opuściło spotkanie, gdyż w niedzielny poranek musieli się już zameldować na boiskach.
Właśnie od godziny 8:00 na terenie Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych trwają spotkania, które wyłonią najlepsze duety w XIV Orlen Mistrzostwach Polski Oldboyów w Siatkówce Plażowej Września 2016.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Wrzesińskie Obiekty Sportowo-Rekreacyjne przy ul. Gnieźnieńskiej 32a, by dopingować Oldboyów w najważniejszych meczach!
Można również śledzić rozgrywki w Internecie.
Transmisja online: