Nadszedł czas na przełamanie

W najbliższą sobotę, 15 października, w swoim czwartym ligowym meczu, Krispol Września podejmował będzie we własnej hali SMS PZPS Spała. Dla obu drużyn, które nie zdobyły jeszcze żadnego punktu w rozgrywkach będzie to niezwykle ważny pojedynek.

Mecz rozegrany zostanie w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 1, w sobotę, 15 października o godzinie 17.00.

Oba zespoły ze względu na posiadanie w swoich szeregach reprezentantów kadry U20 uczestniczących w Mistrzostwach Europy tegoroczny sezon rozpoczęły z dwutygodniowym opóźnieniem. Nadrabiając ligowe zaległości zespół ze Spały w ciągu dziesięciu dni rozegrał aż cztery spotkania. Wszystkie zakończył się porażką. Biorąc pod uwagę kolejność ich rozgrywania w pierwszym pojedynku gracze Spały ulegli na wyjeździe 0:3 Gwardii Wrocław, w drugim przegrali w Świdniku z tamtejszą Avią 1:3, w trzecim u siebie ulegli 0:3 Legii Warszawa, a w czwartym 1:3 PSG Siedlce. Zespół ze Spały zgromadził dotychczas na swoim koncie dwa wygrane sety. Jako ciekawostkę należy podać, że były to pierwsze partie w danym meczu.
Krispol Września dotychczas rozegrał i przegrał trzy spotkania. Najpierw we własnej hali uległ 0:3 Mickiewiczowi Kluczbork, potem 1:3 Norwidowi Częstochowa, a w ostatnią sobotę 0:3 Olimpii w Sulęcinie. Jedyny wygrany set był tym pierwszym w meczu z Norwidem.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na to sobotnie spotkanie. Wstęp na trybuny jest wolny.