Pierwsza nasza transmisja! Oglądaj na żywo

DSC_0008 (800x537)

Podczas najbliższego dwumeczu ze Ślepskiem Suwałki (sobota liga, niedziela puchar) przeprowadzimy internetową transmisję tv na żywo! Kibiców, którzy nie będą mogli osobiście dopingować pomarańczowych zapraszamy przed komputery.

Przypomnijmy, w sobotę 14 listopada (18:00) mecz na szczycie we Wrześni. Lider siatkarskiej 1. Ligi APP Krispol Września podejmie trzecią drużynę rozgrywek MKS Ślepsk Suwałki. Dzień później, w niedzielę 15 listopada (17:00), te same drużyny zmierzą się w ramach V rundy Pucharu Polski.

Z obu emocjonujących spotkań wrzesiński klub przeprowadzi internetową transmisję tv. Pojedynki będzie można oglądać na żywo na kanale APP Krispol Września na portalu YouTube (ZOBACZ TUTAJ).

Fani siatkówki z całej Polski będą mogli śledzić losy zarówno ligowego jak i pucharowego starcia. Na wspomnianym kanale w sobotę pojawi się specjalne okno transmisji. Oprócz przebiegu spotkań widzowie zobaczą m.in. sponsorów projektu, okolicznościową oprawę dźwiękową/graficzną oraz pomeczowe wywiady.

Dodajmy, że to pierwsza taka realizacja. Planujemy transmisję również z kolejnych meczów. Już teraz zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB (Krispol Września) oraz subskrypcji kanału na YT (APP Krispol Września).