Pojedynek sąsiadów. Jedziemy do Szczecina

DSC_0100 (800x537)

W najbliższą sobotę czeka nas ważny pojedynek w Szczecinie. Mierzący wysoko Espadon sprawdzi naszą formę w 11. kolejce 1. Ligi. Jedziemy na ciężki teren po kolejne punkty.

Tylko jedno oczko dzieli oba zespoły przed ligowym starciem w ramach 11. kolejki. Piąty APP Krispol Września zgromadził 18 punktów, Espadon Szczecin 17. Ostatnio wrześnianie przełamali się na własnym parkiecie w meczu z Energą Omis Ostrołęka (3:0), natomiast gospodarze sobotniego pojedynku przegrali na wyjeździe z Camperem Wyszków (1:3).

Z pewnością siatkarskich emocji nie zabraknie. Każdy wyjdzie po komplet cennych punktów. Dodajmy, że w przedsezonowym sparingu we Wrześni nieznacznie lepsi goście po pięciosetowym boju 2:3. Ale w późniejszym Pucharze Polski (IV runda) zrewanżowaliśmy się właśnie w roli gości 3:2.

W Szczecinie wspierać nas będzie ponad 20-osoba grupa naszych pomarańczowych fanatyków! Oby ich doping poniósł nas do zwycięstwa!

Początek w sobotę, 5 grudnia o 19:00. Relacja punkt po punkcie tradycyjnie w zakładce WYNIKI ON-LINE. Możliwa również transmisja video na żywo na naszym kanale YouTube/APPKrispolWrześnia. Jeszcze o tym poinformujemy.

fot. Dawid Spychalski