Prezent od Orange Sport!

DSC_0053 (800x537)

A jednak! Rozgrywki siatkarskiej I ligi będą transmitowane przez stację Orange Sport. Początek już w styczniu. Inauguracyjna relacja zostanie przeprowadzona z meczu Krispolu Września z Kęczaninem Kęty!

Po transmisjach rozgrywek piłkarskiej 1. ligi, w Orange sport będzie można śledzić zmagania na zapleczu jednej z najsilniejszych lig siatkarskich na świecie. 1. liga siatkówki od stycznia na antenie Orange sport.

Łukasz Kadziewicz, Andrzej Stelmach, Paweł Siezieniewski – te nazwiska dla kibica siatkówki nie mogą być anonimowe. Prócz nich, w 1. lidze nie brakuje zdolnej młodzieży, a także doświadczonych trenerów ze szkoleniowcem Campera Wyszków Janem Suchem na czele.

W Orange sport pokażemy na żywo co najmniej jeden mecz z każdej kolejki, a następnie fazę play off rozgrywek. Wiadomości i relacje z siatkarskich parkietów będą prezentowane także w serwisach informacyjnych stacji.

Pierwszoligowy sezon w Orange sport rozpoczynamy 6 stycznia specjalnym studiem przed meczem Krispol Września – UMKS Kęczanin Kęty. Zapraszamy od 14:30. Początek pojedynku o godz. 15:00.

Kolejne mecze fazy zasadniczej będą pokazywane w weekendy.

fot. Dawid Spychalski

Dodaj komentarz