Prezes PZPS o Krispolu Września

DSC_0126 (800x537) (566x350)

Nie milkną echa dołączenia wrzesińskiego klubu do rozgrywek I ligi. Dla portalu siatka.org prezes PZPS-u Mirosław Przedpełski przyznał, że Krispol w głosowaniu otrzymał znaczną większość.

Przypomnijmy, że po wycofaniu się ekipy KS Milicz z zaplecza PlusLigi, o prawo gry w I lidze starały się w sumie cztery drugoligowe drużyny: GTPS Gorzów Wielkopolski, Krispol Września, Morze Szczecin oraz LKS Łabędź Rzeczyca.

O wyborze zdecydowało tajne głosowanie, a większą ilość głosów otrzymał klub z Wrześni. – I to dużo większą – zaznaczył w rozmowie ze Strefą Siatkówki siatka.org prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski.

Co wpłynęło na taką decyzję? – Głównie prezentacja klubu ukazująca to, co chce osiągnąć. Jest to klub bardzo dobrze nam znany, z dobrą podstawą finansową, bardzo dobrze organizujący imprezy siatkarskie. Znamy klub, znamy władze miasta, znamy też firmę Krispol – sponsora. We Wrześni na pewno siatkówka i pierwsza liga przyciągnie ludzi.To dobrze, że ta pierwsza liga tam zagości – dodał.

Cały artykuł na stronie portalu siatka.org.

Dodaj komentarz