Remis w Bydgoszczy

DSC_0286 (800x537)

APP Krispol Września zmierzył się dziś na wyjeździe z Plusligowym Transferem Bydgoszcz. W zaplanowanym na cztery sety pojedynku padł remis 2:2.

W pierwszej partii faworyzowany Transfer nie dał szans pomarańczowym wygrywając do 13. Zdecydowanie lepiej APP Krispol zaprezentował się w kolejnych dwóch setach. Wrześnianie szybko podnieśli się z kolan i ograli gospodarzy 25:17 i 27:25. Ostatnie zdanie należało jednak do wyżej notowanej, Plusligowej ekipy (25:18). W piątkowym towarzyskim spotkaniu trener Marek Jankowiak skorzystał z 11 siatkarzy. Na parkiecie nie pojawił się tylko Łukasz Murdzia, który nie był w pełni sił po infekcji.

Sparing: Transfer Bydgoszcz – APP KRISPOL Września 2:2 (25:13, 17:25, 25:27, 25:18)

Skład wrześnian: Marcin Iglewski, Chwastyniak, Skup, Antosik, Dobosz, Jasiński i Tylicki (libero) oraz Wajdowicz, Sęk, Kempiński, Mateusz Iglewski.

Jestem zadowolony z postawy chłopaków, choć nadal musimy pracować szczególnie nad linią obrony. Widać dziś było, że prestiż plusligowego rywala podwójnie zmotywował moich zawodników. Z każdym kolejnym pojedynkiem nasza współpraca na boisku będzie wyglądać lepiej. Idziemy w dobrym kierunku – skomentował trener pomarańczowych Marek Jankowiak.

fot. Dawid Spychalski/APP Krispol Września