Siatkarskie podziękowania za współpracę

krispol-wrzesnia-2020-2021

 

W sezonie 2019/2020 zakończył się kolejny etap związany z KRISPOL 1.liga. Celem Klubu, oprócz udziału w rozgrywkach 1 ligi było przede wszystkim rozwijanie siatkarskich pasji i talentów w środowisku lokalnym. Pragnę złożyć gorące podziękowanie wszystkim osobom przyczyniającym się do rozwoju i popularyzacji wrzesińskiej siatkówki. Myślę, że powinniśmy być dumni z warunków siatkarskiej współpracy, organizacji rozgrywek, wsparcia kibiców. Nasze wspólne działania miały ogromne znaczenie dla mieszkańców naszego miasta, a także dla kibiców z całego kraju. Ogromne podziękowania należą się przedstawicielom władz samorządowych, Sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do profesjonalizacji rozgrywek we Wrześni. Jesteście z nami od wielu sezonów, dzięki czemu rozgrywki stają na coraz wyższym poziomie. Specjalne podziękowania kieruję do Burmistrza Wrześni Tomasza Kałużnego, Urzędu Miasta i Gminy Września oraz Powiatu Wrzesińskiego.

W sezonie 2019/2020 wsparły nas firmy:
KRISPOL, APP Auto-Plast Produkt, BeClever, Gibowski, MPT Pik, Budex, Kowalscy, Nowbud, Techpak, Progress, Hotel Kosmowski, KOS, Allflex, Soliddom, Powiatowy Bank Spółdzielczy, Tonsil, Pimax, Troxi, Akat, Autosanok, Oskar, Społem, Zelka, Zakład Drogowy Lewandowski, Firma Gumienny, Invest Home, CPiR, MM , Avocado, Margeritta, Ignasiak Sport.

Najbardziej żałujemy, że nie mogliśmy dokończyć rozgrywek w standardowym terminie. Pandemia pokrzyżowała plany w polskim sporcie. Mimo wszystko, przez 6 miesięcy pokazaliśmy wysoki poziom organizacyjny i sportowy oraz stworzyliśmy dobrą atmosferę dla lokalnych kibiców z Wrześni i Powiatu.

Przed nami duże zmiany. Chciałem poinformować, że firma APP Auto-Plast Produkt kończy współpracę sponsorską i w kolejnych sezonach nie będzie już sponsorem tytularnym naszej drużyny. Na ten moment, głównym sponsorem zostaje KRISPOL. Wierzę, że dla firmy APP nie było to łatwa decyzja. Przez ostatnie 8 sezonów, a 6 jako sponsor tytularny, firma APP wspierała nas w znacznym stopniu, co dawało nam duży komfort treningów i możliwość skupienia się na postępach sportowych. Bardzo dziękujemy że byliście z wrzesińską siatkówką.

Szczególne podziękowania należą się Klubowi Kibica, to z Wami na trybunach, mecze nabierają większego znaczenia.

We wrześniu wystartuje kolejny sezon rozgrywek. Drużyna zyskała nową energię do działania. Intensywność treningów oraz tempo podejmowanych decyzji będziemy musieli dopasować do tych ważniejszych priorytetów dzisiejszej rzeczywistości.

Jedna drużyna, jeden cel. Do zobaczenia na boisku. Pozdrawiamy. Drużyna KRISPOL Września.