Sponsor tytularny podsumował przełomowy sezon

DSC_0184 (1024x687) (800x537)

Od lat wspieramy sport, a wrzesińska siatkówka ma dla nas znaczenie szczególne. W ostatnim czasie mieliśmy okazję podsumować kolejny, przełomowy sezon współpracy z Klubem Piłki Siatkowej Progress Września – czytamy na oficjalnej stronie firmy Krispol, naszego sponsora tytularnego. Poniżej cały artykuł.

W 2013 roku byliśmy świadkami historycznego awansu zespołu Krispol Września do I ligi siatkarzy. Pomarańczowi dotarli do fazy play-off i walczyli o awans do Plus Ligi.

Ostatecznie wrześnianie zakończyli rozgrywki zasadnicze na znakomitym siódmym miejscu, co oznacza 19-tą pozycję wśród wszystkich drużyn w Polsce. Sezon 2013/2014 przyniósł też wyjątkowe zainteresowanie mediów. Kibice po raz pierwszy mogli oglądać rozgrywki I ligi w telewizji. Kanał Orange sport relacjonował między innymi jedno ze spotkań rozegranych we Wrześni (z Kęczaninem Kęty, wygrane 3:0).

Firma KRISPOL została sponsorem tytularnym wrzesińskiego zespołu już w 2007 roku, kiedy grał on w III lidze. Silne wsparcie nowego sponsora przyniosło szybki efekt w postaci zajęcia I miejsca w tabeli i awansu do II ligi. Teraz przed pomarańczowymi kolejny sezon w rozgrywkach I ligi.

Cieszymy się z faktu, że kibice we Wrześni doczekali się pierwszoligowych rozgrywek na żywo, na własnym obiekcie. Mecze naszego zespołu cieszą się rekordową frekwencją – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, Manager ds. Public Relations firmy KRISPOL – Jesteśmy dumni z wyników sportowych zespołu Krispol Września i zadowoleni z efektów wieloletniej współpracy z Klubem Progress. Chcielibyśmy podziękować Klubowi, zawodnikom i kadrze szkoleniowej za ogromny wysiłek, a kibicom za wsparcie, które od lat niezmienne nam towarzyszy.

W I lidze nasza drużyna seniorów spotkała niezwykle wymagających rywali i wielokrotnie z nimi wygrywała. Sukcesy seniorów przekładają się także na pracę z młodszymi zawodnikami i ich rozwój. W Mistrzostwach Polski Kadetów drużyna KPS Progress jest już w gronie 16 najlepszych drużyn i wkrótce będzie walczyć w półfinale. – mówi Robert Wardak, Członek Zarządu Klubu Piłki Siatkowej Progress Września – Historia współpracy firmy KRISPOL i KPS Progress jest potwierdzeniem tego, że długofalowa, przemyślana strategia sponsoringu przynosi znakomite efekty i korzyści dla obu stron.

źródło: krispol.pl

Dodaj komentarz