Sponsorzy

krispolKRISPOL to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 18 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce. KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie i spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”

 


progressP.H. Progress od 15 lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem salonów fryzjerskich i kosmetycznych w meble, urządzenia, akcesoria, a także w kosmetyki do włosów. Progress jest dystrybutorem na Polskę takich marek jak: CARIN , INDOLA, BY FAMA, TEOTEMA. Tylko dobrze dobrane do rodzaju twoich włosów kosmetyki, zapewnią im odpowiednią pielęgnację i zdrowy wygląd !!!!Zapraszamy klientów hurtowychi detalicznych do naszej siedziby przy ul. Wrocławskiej 43 we Wrześni.


bcFirma BeClever jest producentem innowacyjnego systemu rolet naokiennych CleverBox, który w 2004 roku pojawił się na rynku europejskim. W tym okresie BC opierając swoją filozofię na czterech podstawowych założeniach: specjalizacja, innowacyjność, uniwersalność i jakość, stał się jednym z liderów rynku branżowego.
Silną pozycję firmy BeClever na rynku odzwierciedlają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez grona eksperckie, osoby z branży oraz media, a jakość produktów potwierdzona jest certyfikatami renomowanych instytutów badawczych.
Specjalizacja i nowatorskie rozwiązania przekładają się na nieustanny rozwój systemu rolet CleverBox, który z każdym dniem zyskuje nowych zwolenników w wielu krajach europejskich.
Rolety naokienne w systemie CleverBox są produktem rekomendowanym przez największe pracownie architektoniczne w Polsce.
Rolety CleverBox dają możliwość uzyskania doskonałej izolacji termicznej, a produkcja systemu oparta na stabilizatorach bezołowiowych jest przyjazna dla środowiska naturalnego.
Innowacyjność, uniwersalność i wysoka jakość sprawiają, że rolety BeClever spełniają wymagania stawiane nowoczesnym roletom zewnętrznym.


wrzesniaUrząd Miasta i Gminy we Wrześni od wielu lat wspomaga lokalne inicjatywy sportowe. Wsparcie finansowe, jak również inwestycje w lokalną infrastrukturę sportową umożliwiają mieszkańcom miasta i gminy dostęp do aktywnych form spędzania wolnego czasu. W ostatnich miesiącach oddane zostały do użytku nowe obiekty sportowe – pełnowymiarowa sala sportowa przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 oraz wielofunkcyjny kompleks boisk sportowych „Orlik 2012” przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2. W najbliższym czasie zostanie otwarte kolejne boisko wielofunkcyjne Orlik 2012, tym razem przy Gimnazjum nr 1 we Wrześni Zapraszamy na wrzesińskie obiekty


powiatStarostwo Powiatowe we Wrześni od lat zaangażowane jest w krzewienie kultury fizycznej wśród mieszkańców powiatu. Organizuje oraz wspiera wiele imprez sportowych i rekreacyjnych m.in.: Maraton Turystyki Kwalifikowanej, Rodzinny Rajd Rowerowy we Wrześni, Przeprawowy Puchar Wielkopolski w Rajdach Terenowych, Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski w Pyzdrach, Cross Kolarzy Górskich MTB we Wrześni oraz Eliminacje Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Zapowiedzi wydarzeń sportowych i relacje z nich znajdują się na stronie internetowej www.wrzesnia.powiat.pl oraz w biuletynie „Przegląd Powiatowy”.


nowabudFirma NOWBUD to firma, której główną domeną działalności jest przede wszystkim budowa i sprzedaż mieszkań na własność. Produkuje także beton towarowy i prefabrykaty żelbetowe. Jest przy tym otwarta na wszystkich klientów, zapewniając im owocną współpracę podpartą fachową poradą i rzetelnym doradztwem. NOWBUD jest inwestorem i generalnym wykonawcą wszystkich inwestycji.


pikPrzedsiębiorstwo powstało jako spółka cywilna trzech właścicieli w roku 1990. Przedmiotem działalności była od momentu powstania firmy sprzedaż słodyczy do podmiotów handlu detalicznego i hurtowego. Początkowo przedsiębiorstwo miało charakter hurtowni stacjonarnej typu cash&carry, a w kolejnych latach rozwijało swą działalność poprzez preselling (przedstawiciele handlowi). W roku 1997 właściciele trzech współpracujących ze sobą firm (z Wrześni, Poznania i Piły) postanowili stworzyć grupę zakupową o nazwie MPT „Centrum” z siedzibą w Pile. Istotą powołania nowej firmy były przede wszystkim następujące czynniki: możliwość negocjowania korzystniejszych warunków handlowych z producentami, optymalizacja stanów magazynowych między firmami-członkami Grupy, przepływ informacji i doświadczeń zawodowych pracowników. W maju 2005 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki na Grupa MPT Sp. z o.o. Na dzień dzisiejszy Grupa MPT zrzesza dziewięć firm o podobnym potencjale ekonomiczno-handlowym. Współpraca MPT Pik w ramach Grupy pozwala na wypracowanie efektywniejszych form dystrybucji, budowanie przewagi konkurencyjnej na bazie przeprowadzanych intensywnych promocji handlowych oraz dostosowanej do potrzeb naszych klientów atrakcyjnej cenowo oferty handlowej .

Dodaj komentarz