2024-03-16 18:00:0016/03/2024 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0 - 3 | Sieradz | 21. Kolejka |
2024-03-16 17:00:0016/03/2024 | Volley Team Żychlin vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Żychlin | 21. Kolejka |
2024-03-16 17:00:0016/03/2024 | KRISHOME Września vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 1 | Września | 21. Kolejka |
2024-03-16 17:00:0016/03/2024 | CUK Anioły Toruń vs Enea Energetyk Poznań | 1 - 3 | Toruń | 21. Kolejka |
2024-03-16 16:00:0016/03/2024 | Trefl Gdańsk II vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 3 | Gdańsk | 21. Kolejka |
2024-03-16 14:00:0016/03/2024 | Lotnik Łęczyca vs SPS Konspol Słupca | 2 - 3 | Łęczyca | 21. Kolejka |
2024-03-14 17:30:0014/03/2024 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs Trefl Gdańsk II | 3 - 1 | Gdańsk | 13. Kolejka |
2024-03-10 17:00:0010/03/2024 | CUK Anioły Toruń vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Toruń | 19. Kolejka |
2024-03-09 19:00:0009/03/2024 | Volley Team Żychlin vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 2 | Żychlin | 12. Kolejka |
2024-03-02 18:00:0002/03/2024 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs Enea Energetyk Poznań | 2 - 3 | Gorzów Wielkopolski | 20. Kolejka |
2024-03-02 18:00:0002/03/2024 | SPS Konspol Słupca vs CUK Anioły Toruń | 0 - 3 | Słupca | 20. Kolejka |
2024-03-02 18:00:0002/03/2024 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs KRISHOME Września | 3 - 0 | Wilczyn | 20. Kolejka |
2024-03-02 17:00:0002/03/2024 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs Lotnik Łęczyca | 3 - 0 | Gdańsk | 20. Kolejka |
2024-03-02 17:00:0002/03/2024 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 1 - 3 | Międzyrzecz | 20. Kolejka |
2024-03-02 16:00:0002/03/2024 | Trefl Gdańsk II vs Volley Team Żychlin | 1 - 3 | Gdańsk | 20. Kolejka |
2024-02-18 16:00:0018/02/2024 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs Enea Energetyk Poznań | 2 - 3 | Międzyrzecz | 16. Kolejka |
2024-02-17 17:00:0017/02/2024 | Volley Team Żychlin vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 3 | Żychlin | 19. Kolejka |
2024-02-17 17:00:0017/02/2024 | KRISHOME Września vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Września | 19. Kolejka |
2024-02-17 00:00:0017/02/2024 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Trefl Gdańsk II | 3 - 0 | Sieradz | 19. Kolejka |
2024-02-17 00:00:0017/02/2024 | Lotnik Łęczyca vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3 - 1 | Łęczyca | 19. Kolejka |
2024-02-17 00:00:0017/02/2024 | Enea Energetyk Poznań vs SPS Konspol Słupca | 3 - 1 | Poznań | 19. Kolejka |
2024-02-10 18:00:0010/02/2024 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3 - 2 | Gorzów Wielkopolski | 14. Kolejka |
2024-02-10 17:00:0010/02/2024 | Lotnik Łęczyca vs CUK Anioły Toruń | 0 - 3 | Łęczyca | 12. Kolejka |
2024-02-03 18:00:0003/02/2024 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs SPS Konspol Słupca | 3 - 0 | Gorzów Wielkopolski | 18. Kolejka |
2024-02-03 18:00:0003/02/2024 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs CUK Anioły Toruń | 2 - 3 | Wilczyn | 18. Kolejka |
2024-02-03 17:00:0003/02/2024 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs Enea Energetyk Poznań | 1 - 3 | Gdańsk | 18. Kolejka |
2024-02-03 17:00:0003/02/2024 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs Lotnik Łęczyca | 2 - 3 | Międzyrzecz | 18. Kolejka |
2024-02-03 17:00:0003/02/2024 | Volley Team Żychlin vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3 - 1 | Żychlin | 18. Kolejka |
2024-02-03 16:00:0003/02/2024 | Trefl Gdańsk II vs KRISHOME Września | 1 - 3 | Gdańsk | 18. Kolejka |
2024-01-27 17:30:0027/01/2024 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs SPS Konspol Słupca | 3 - 0 | Wilczyn | 16. Kolejka |
2024-01-20 18:00:0020/01/2024 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 1 | Sieradz | 17. Kolejka |
2024-01-20 18:00:0020/01/2024 | SPS Konspol Słupca vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 2 | Słupca | 17. Kolejka |
2024-01-20 16:00:0020/01/2024 | Lotnik Łęczyca vs Trefl Gdańsk II | 3 - 0 | Łęczyca | 17. Kolejka |
2024-01-20 16:00:0020/01/2024 | CUK Anioły Toruń vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Toruń | 17. Kolejka |
2024-01-20 15:00:0020/01/2024 | KRISHOME Września vs Volley Team Żychlin | 3 - 0 | Września | 17. Kolejka |
2024-01-20 14:00:0020/01/2024 | Enea Energetyk Poznań vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3 - 0 | Poznań | 17. Kolejka |
2024-01-17 19:30:0017/01/2024 | Trefl Gdańsk II vs CUK Anioły Toruń | 0 - 3 | Gdańsk | 16. Kolejka |
2024-01-17 19:00:0017/01/2024 | Volley Team Żychlin vs Lotnik Łęczyca | 3 - 1 | Żychlin | 16. Kolejka |
2024-01-17 19:00:0017/01/2024 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs KRISHOME Września | 3 - 0 | Sieradz | 16. Kolejka |
2024-01-13 18:00:0013/01/2024 | SPS Konspol Słupca vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Słupca | 15. Kolejka |
2024-01-13 17:30:0013/01/2024 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 1 - 3 | Gdańsk | 15. Kolejka |
2024-01-13 17:00:0013/01/2024 | KRISHOME Września vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 0 | Września | 15. Kolejka |
2024-01-13 17:00:0013/01/2024 | CUK Anioły Toruń vs Volley Team Żychlin | 3 - 0 | Toruń | 15. Kolejka |
2024-01-13 17:00:0013/01/2024 | Enea Energetyk Poznań vs Trefl Gdańsk II | 3 - 1 | Poznań | 15. Kolejka |
2024-01-13 16:00:0013/01/2024 | Lotnik Łęczyca vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 0 - 3 | Łęczyca | 15. Kolejka |
2024-01-07 18:00:0007/01/2024 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Gorzów Wielkopolski | 16. Kolejka |
2024-01-06 18:30:0006/01/2024 | Trefl Gdańsk II vs SPS Konspol Słupca | 2 - 3 | Gdańsk | 14. Kolejka |
2024-01-06 18:00:0006/01/2024 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs CUK Anioły Toruń | 2 - 3 | Sieradz | 14. Kolejka |
2024-01-06 17:00:0006/01/2024 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Międzyrzecz | 14. Kolejka |
2024-01-06 17:00:0006/01/2024 | Volley Team Żychlin vs Enea Energetyk Poznań | 3 - 1 | Żychlin | 14. Kolejka |
2024-01-06 17:00:0006/01/2024 | KRISHOME Września vs Lotnik Łęczyca | 3 - 0 | Września | 14. Kolejka |
2023-12-16 18:00:0016/12/2023 | SPS Konspol Słupca vs Volley Team Żychlin | 1 - 3 | Słupca | 13. Kolejka |
2023-12-16 16:00:0016/12/2023 | Lotnik Łęczyca vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 3 | Łęczyca | 13. Kolejka |
2023-12-16 16:00:0016/12/2023 | CUK Anioły Toruń vs KRISHOME Września | 3 - 1 | Toruń | 13. Kolejka |
2023-12-16 15:00:0016/12/2023 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Wilczyn | 13. Kolejka |
2023-12-16 14:30:0016/12/2023 | Enea Energetyk Poznań vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3 - 2 | Poznań | 13. Kolejka |
2023-12-13 19:30:0013/12/2023 | Trefl Gdańsk II vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3 - 1 | Gdańsk | 12. Kolejka |
2023-12-13 19:00:0013/12/2023 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs SPS Konspol Słupca | 3 - 1 | Sieradz | 12. Kolejka |
2023-12-13 18:00:0013/12/2023 | KRISHOME Września vs Enea Energetyk Poznań | 3 - 1 | Września | 12. Kolejka |
2023-12-13 17:00:0013/12/2023 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 1 | Gorzów Wielkopolski | 12. Kolejka |
2023-12-12 16:00:0012/12/2023 | Enea Energetyk Poznań vs CUK Anioły Toruń | 1 - 3 | Poznań | 10. Kolejka |
2023-12-09 18:00:0009/12/2023 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Sieradz | 11. Kolejka |
2023-12-09 17:00:0009/12/2023 | CUK Anioły Toruń vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 0 | Toruń | 11. Kolejka |
2023-12-09 17:00:0009/12/2023 | KRISHOME Września vs SPS Konspol Słupca | 2 - 3 | Września | 11. Kolejka |
2023-12-09 17:00:0009/12/2023 | Volley Team Żychlin vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3 - 0 | Żychlin | 11. Kolejka |
2023-12-09 16:00:0009/12/2023 | Lotnik Łęczyca vs Enea Energetyk Poznań | 2 - 3 | Łęczyca | 11. Kolejka |
2023-12-09 16:00:0009/12/2023 | Trefl Gdańsk II vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Gdańsk | 11. Kolejka |
2023-12-02 19:00:0002/12/2023 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3 - 0 | Wilczyn | 10. Kolejka |
2023-12-02 18:00:0002/12/2023 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs KRISHOME Września | 3 - 2 | Gdańsk | 10. Kolejka |
2023-12-02 18:00:0002/12/2023 | SPS Konspol Słupca vs Lotnik Łęczyca | 1 - 3 | Słupca | 10. Kolejka |
2023-12-02 17:00:0002/12/2023 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs Volley Team Żychlin | 1 - 3 | Międzyrzecz | 10. Kolejka |
2023-11-25 18:00:0025/11/2023 | CUK Anioły Toruń vs SPS Konspol Słupca | 3 - 0 | Toruń | 9. Kolejka |
2023-11-25 18:00:0025/11/2023 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Sieradz | 9. Kolejka |
2023-11-25 17:00:0025/11/2023 | KRISHOME Września vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0 - 3 | Września | 9. Kolejka |
2023-11-25 17:00:0025/11/2023 | Volley Team Żychlin vs Trefl Gdańsk II | 1 - 3 | Żychlin | 9. Kolejka |
2023-11-25 16:00:0025/11/2023 | Lotnik Łęczyca vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Łęczyca | 9. Kolejka |
2023-11-25 15:00:0025/11/2023 | Enea Energetyk Poznań vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 1 | Poznań | 9. Kolejka |
2023-11-18 18:00:0018/11/2023 | SPS Konspol Słupca vs Enea Energetyk Poznań | 2 - 3 | Słupca | 8. Kolejka |
2023-11-18 17:00:0018/11/2023 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs KRISHOME Września | 0 - 3 | Międzyrzecz | 8. Kolejka |
2023-11-18 00:00:0018/11/2023 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs Volley Team Żychlin | 3 - 1 | Gorzów Wielkopolski | 8. Kolejka |
2023-11-18 00:00:0018/11/2023 | Trefl Gdańsk II vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3 - 2 | Gdańsk | 8. Kolejka |
2023-11-18 00:00:0018/11/2023 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs Lotnik Łęczyca | 3 - 0 | Wilczyn | 8. Kolejka |
2023-11-18 00:00:0018/11/2023 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs CUK Anioły Toruń | 1 - 3 | Gdańsk | 8. Kolejka |
2023-11-12 15:00:1512/11/2023 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Lotnik Łęczyca | 0 - 3 | Sieradz | 4. kolejka |
2023-11-11 18:00:0011/11/2023 | SPS Konspol Słupca vs Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 3 | Słupca | 7. Kolejka |
2023-11-11 18:00:0011/11/2023 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Volley Team Żychlin | 3 - 0 | Sieradz | 7. Kolejka |
2023-11-11 17:00:0011/11/2023 | KRISHOME Września vs Trefl Gdańsk | 3 - 1 | Września | 7. kolejka |
2023-11-11 17:00:0011/11/2023 | CUK Anioły Toruń vs Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3 - 1 | Toruń | 7. Kolejka |
2023-11-11 16:00:0011/11/2023 | Lotnik Łęczyca vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 1 | Łęczyca | 7. Kolejka |
2023-11-11 14:00:0011/11/2023 | Enea Energetyk Poznań vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Poznań | 7. Kolejka |
2023-11-04 17:00:0104/11/2023 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 1 - 3 | Gorzów Wlkp | 6. kolejka |
2023-11-04 17:00:0004/11/2023 | Volley Team Żychlin vs KRISHOME Września | 1 - 3 | Żychlin | 6. kolejka |
2023-11-04 17:00:0004/11/2023 | Trefl Gdańsk II vs Lotnik Łęczyca | 3 - 0 | Gdańsk | 6. kolejka |
2023-11-04 17:00:0004/11/2023 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs SPS Konspol Słupca | 3 - 2 | Gdańsk | 6. kolejka |
2023-11-04 17:00:0004/11/2023 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs CUK Anioły Toruń | 0 - 3 | Międzyrzecz | 6. kolejka |
2023-11-04 17:00:0004/11/2023 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn vs Enea Energetyk Poznań | 3 - 1 | Wilczyn | 6. kolejka |
2023-10-29 16:00:0029/10/2023 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski vs Trefl Gdańsk II | 2 - 3 | Gorzów Wielkopolski | 10. Kolejka |
2023-10-28 18:00:2128/10/2023 | SPS Konspol Słupca vs LUKS Wilki Wilczyn | 1 - 3 | Słupca | 5. kolejka |
2023-10-28 17:00:5028/10/2023 | Lotnik Łęczyca vs Volley Team Żychlin | 3 - 2 | Łęczyca | 5. kolejka |
2023-10-28 17:00:3828/10/2023 | Anioły Toruń vs Trefl Gdańsk | 3 - 0 | Toruń | 5. kolejka |
2023-10-28 17:00:3128/10/2023 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs STILON Gorzów Wlkp. | 1 - 3 | Gdańsk | 5. kolejka |
2023-10-28 17:00:2828/10/2023 | Enea Energetyk Poznań vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3 - 0 | Poznań | 5. kolejka |
2023-10-28 17:00:0028/10/2023 | KRISHOME Września vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 1 - 3 | Września | 5. kolejka |
2023-10-21 17:00:4421/10/2023 | ATAK Gorzów Wlkp. vs KRISHOME Września | 2 - 3 | Gorzów Wlkp | 4. kolejka |
2023-10-21 17:00:3721/10/2023 | Volley Team Żychlin vs Anioły Toruń | 2 - 3 | Żychlin | 4. kolejka |
2023-10-21 17:00:2121/10/2023 | LUKS Wilki Wilczyn vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3 - 0 | Wilczyn | 4. kolejka |
2023-10-21 17:00:1221/10/2023 | Trefl Gdańsk vs Enea Energetyk Poznań | 1 - 3 | Gdańsk | 4. kolejka |
2023-10-21 17:00:0821/10/2023 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs SPS Konspol Słupca | 1 - 3 | Międzyrzecz | 4. kolejka |
2023-10-15 17:00:2515/10/2023 | Enea Energetyk Poznań vs Volley Team Żychlin | 3 - 2 | Poznań | 3. kolejka |
2023-10-14 17:00:2014/10/2023 | SPS Konspol Słupca vs Trefl Gdańsk | 3 - 1 | Słupca | 3. kolejka |
2023-10-14 17:00:1014/10/2023 | LUKS Wilki Wilczyn vs STILON Gorzów Wlkp. | 3 - 0 | Wilczyn | 3. kolejka |
2023-10-14 17:00:0614/10/2023 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 2 - 3 | Gdańsk | 3. kolejka |
2023-10-14 17:00:0214/10/2023 | Anioły Toruń vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3 - 1 | Toruń | 3. kolejka |
2023-10-14 17:00:0014/10/2023 | Lotnik Łęczyca vs KRISHOME Września | 3 - 1 | Łęczyca | 3. kolejka |
2023-10-07 17:00:4607/10/2023 | STILON Gorzów Wlkp. vs Lotnik Łęczyca | 3 - 0 | Gorzów Wlkp | 2. kolejka |
2023-10-07 17:00:4307/10/2023 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs LUKS Wilki Wilczyn | 1 - 3 | Międzyrzecz | 2. kolejka |
2023-10-07 17:00:4107/10/2023 | Volley Team Żychlin vs SPS Konspol Słupca | 3 - 2 | Żychlin | 2. kolejka |
2023-10-07 17:00:2007/10/2023 | KRISHOME Września vs Anioły Toruń | 0 - 3 | Września | 2. kolejka |
2023-10-07 17:00:0707/10/2023 | Trefl Gdańsk vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 2 - 3 | Gdańsk | 2. kolejka |
2023-10-07 17:00:0607/10/2023 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz vs Enea Energetyk Poznań | 2 - 3 | Sieradz | 2. kolejka |
2023-10-03 17:00:1303/10/2023 | LUKS Wilki Wilczyn vs Trefl Gdańsk | 3 - 0 | Wilczyn | 1. kolejka |
2023-09-30 17:00:2230/09/2023 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz vs ATAK Gorzów Wlkp. | 1 - 3 | Międzyrzecz | 1. kolejka |
2023-09-30 17:00:1730/09/2023 | Enea Energetyk Poznań vs KRISHOME Września | 2 - 3 | Poznań | 1. kolejka |
2023-09-30 17:00:1430/09/2023 | Lotnik Łęczyca vs Anioły Toruń | 1 - 3 | Łęczyca | 1. kolejka |
2023-09-30 17:00:0630/09/2023 | SPS Konspol Słupca vs Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 0 - 3 | Słupca | 1. kolejka |
2023-09-30 17:00:0230/09/2023 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska vs Volley Team Żychlin | 1 - 3 | Gdańsk | 1. kolejka |