Twierdza Września niezdobyta!

APP Krispol Września po kolejnym meczu, który obfitował w zwroty akcji oraz trzymał w napięciu do samego końca wygrał z TAURON AZS Częstochowa 3:1 i dopisuje do swojego konta w tabeli 1. ligi mężczyzn kolejne 3 jakże cenne punkty.

Pierwszy set pokazał, że niemoc gospodarzy w poprzednich meczach co do partii otwierającej mecze to już przeszłość i pewnie zwyciężył go do 20. W Drugiej partii z kolei wszystko wydawało się, że drużyna z Wrześni ma seta pod kontrolą prowadząc już nawet 16:11, lecz wtedy nastąpił niestety przestój w drużynie prowadzonej przez Mariana Kardasa na co goście nie mogli przejść obojętnie odrabiając błyskawicznie straty z nawiązką i zgarniając drugiego seta wynikiem 25:21. Dwie następne odsłony meczu to już prawdziwa gra nerwów oraz niesamowite akcje przeplatane prostymi błędami. W ataku szalał Damian Wierzbicki zostając MVP tego spotkania i prowadząc APP Krispol do jakże ważnego kolejnego zwycięstwa!

Już 10 Listopada czeka nas wyjazdowy mecz do Tomaszowa Mazowieckiego na pojedynek z liderem rozgrywek, gdzie z pewnością postaramy się sprawić niespodziankę wszystkim sympatykom drużyny z Wrześni.