W pomarańczowych kibicach siła!

15572157091_d599d1d0d3_k

Godziny dzielą nas od pierwszego starcia w fazie play-off. Jutro na własnym parkiecie zagramy z Victorią Wałbrzych. Siatkarze bardzo liczą na głośne wsparcie z trybun! Początek o godz. 14:30.

Sobotni pojedynek w pewien sposób ustawi dalszą walkę pomiędzy APP Krispolem a Victorią. Dlatego fazę play-off obie ekipy chcą rozpocząć od zwycięstwa. Przypominamy, w I rundzie gramy do dwóch wygranych meczów (rewanż i ewentualny trzeci mecz w Wałbrzychu).

Wrześnianie kończą dziś ważny mikrocykl treningowy przed kluczowymi meczami tego sezonu. Wszyscy zgodnie zapowiadają walkę o triumf od samego początku. Wiemy, że na tym etapie nie możemy zawieść naszych wiernych fanów.

Również Ty możesz nam pomóc! Nie raz pomarańczowi fanatycy ponieśli siatkarzy do efektownych zwycięstw. Bardzo liczymy, że jutro kibice znów będą naszym cennym siódmym zawodnikiem!

Nie musimy przypominać, że sobotni mecz na żywo pokaże stacja TVP Sport. My gorąco zapraszamy na trybuny! Każdy otrzyma klaskacze, a przy wejściu będzie można również kupić m.in. klubowy szalik. Razem stwórzmy niezapomniane widowisko!

I runda Play-off KRISPOL 1 Ligi: APP Krispol Września – TS Victoria PWSZ Wałbrzych (sobota, 11 kwietnia godz. 14:30, hala sportowa Gimnazjum nr 2 we Wrześni, ul. Słowackiego 41)

Cennik biletów:

Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat)
Rodzinny – 10 zł (rodzice z dziećmi)
Darmowy (dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów)

Cennik klubowych gadżetów: Replika koszulki meczowej 45 zł, Szalik 20 zł, Kubek 15 zł, Smycz 6 zł , Długopis 4 zł,

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września