W sobotę przyjeżdża Ślepsk

15389159160_4eb46c5725_b

Po dwutygodniowej przerwie na parkiety wracają siatkarze KRISPOL 1. Ligi. Już w najbliższą sobotę 8 listopada APP Krispol Września podejmie u siebie Ślepska Suwałki.

Po sześciu kolejkach zespoły znajdują się na dwóch biegunach tabeli. Wrześnianie z 14 punktami plasują się w ścisłej czołówce na trzeciej lokacie. Goście z Suwałk jak dotąd spisują się poniżej oczekiwań. Zdobyli 5 oczek, co daje im 11. pozycję.

APP Krispol w roli gospodarzy rozegrał trzy spotkania. Dwa z nich wygrał. Najpierw pokonał 3:0 Kęczanina Kęty, następnie 3:2 Victorię Wałbrzych (obecnie czwarty i drugi zespół w tabeli). Przed własnymi kibicami pomarańczowi musieli uznać wyższość lidera i broniącego tytułu mistrza – Campera Wyszków (0:3). Natomiast Ślepsk tylko raz w tym sezonie występował na boisku rywala. W Siedlcach przegrał z tamtejszym KPS-em 1:3.

Podopieczni Marka Jankowiaka chcą kontynuować bardzo udany początek rozgrywek. W sobotę zapowiadają walkę o kolejny komplet punktów, który umocni ich na pierwszoligowym podium. Już dziś serdecznie zapraszamy na trybuny!

7. kolejka: APP Krispol Września – Ślepsk Suwałki (sobota, 8 listopada, godz. 18:00, hala sportowa przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni).

Bilety oraz klubowe gadżety APP Krispolu Września można nabywać zawsze przed rozpoczęciem danego spotkania przy wejściu do hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41).

Cennik biletów na sezon 2014/2015

Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy powyżej 65 lat)
Rodzinny – 10 zł (rodzice z dziećmi)
Darmowy (dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów)

Cennik klubowych gadżetów: Szalik 20 zł, Kubek 15 zł, Smycz 6 zł , Długopis 4 zł,

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września