Wkrótce spotkanie z kibicami!

15572157091_d599d1d0d3_kZarząd Klubu APP Krispol Września serdecznie zaprasza kibiców, sponsorów oraz sympatyków na pierwsze, otwarte spotkanie z siatkarzami, którzy będą reprezentować pomarańczowe barwy w przyszłym sezonie KRISPOL 1. Ligi. 

Choć trwa przerwa w rozgrywkach, we wrzesińskim klubie dzieje się. Z myślą o kolejnym sezonie włodarze budują nową kadrę, która ma walczyć o najwyższe cele. Od samego początku chcemy aby kibice byli bliżej naszej drużyny i aktywnie ją wspierali!

Dlatego we wtorek 9 czerwca, w hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego 41) organizujemy pierwszą prezentację. Na spotkaniu pokażą się pierwsi nowi siatkarze, których będziemy oglądać w pomarańczowych barwach! Obecny będzie również trener Sławomir Gerymski. Początek o godz. 16:30!

Serdecznie zapraszamy! Razem możemy więcej! Dodajmy, że tuż po spotkaniu na parkiecie zaplanowano testy siatkarzy zainteresowanych grą w naszym klubie.

Natomiast wieczorem do Pałacu na Opieszynie zapraszamy wszystkich naszych sponsorów. Będzie to doskonała okazja do podsumowania naszej dotychczasowej, owocnej współpracy oraz wyznaczenia nowych celów w sezonie 2015/2016 na zapleczu PlusLigi Siatkarzy.

fot. Paweł Orwat/APP Krispol Września