Zmiana w zarządzie KPS Progress

DSC_0126 (800x537) (566x350)

W środę 14 maja władze kluby obradowały na spotkaniu sprawozdawczo-wyborczym. Z funkcji prezesa KPS Progress zrezygnował Daniel Więcek. Jego miejsce w zarządzie zajął Mariusz Sybilski.

Decyzja wieloletniego i zasłużonego prezesa była wcześniej zapowiedziana i uzgodniona z pozostałymi członkami. Wpływ na nią miały względy osobiste. Podczas spotkania podziękowano za dotychczasowe zaangażowanie i profesjonalne podejście w wykonywaniu obowiązków prezesa wrzesińskiego klubu siatkarskiego.

Jednocześnie Daniel Więcek zapewnił, że jeżeli sytuacja ulegnie zmianie na pewno powróci do gry. Zarząd otrzymał od niego zapewnienia o udzieleniu rad i pomocy z jego strony.

Nowym członkiem zarządu został Mariusz Sybilski. Wyznaczony i zaproponowany przez prezesa firmy APP – drugiego sponsora tytularnego (wkrótce więcej na ten temat). W najbliższym czasie zostanie wybrany nowy prezes KPS-u Progress.

Nie zmienili się pozostali włodarze. Przypomnijmy, że w tym gronie zasiadają: Karol Krysiński, Stefan Tomczak, Jarosław Grępka, Robert Wardak i Andrzej Bandosz (honorowy członek).