„Zwycięstwo to nasz obowiązek”

DSC_0185 (800x537)

Pierwszoligowi siatkarze nie mieli wiele czasu na odpoczynek po sobotniej kolejce. Już w środę 5 lutego kolejna runda pojedynków. Krispol Września podejmie na własnym parkiecie ostatnią drużynę w tabeli – TKS Nascon Tychy.

Do końca sezonu zasadniczego zostały zaledwie trzy spotkania. Pomarańczowi są w komfortowej sytuacji. Przed własną publicznością mogą przypieczętować miejsce w bezpiecznej ósemce, choć nadal walczymy o jak najwyższą lokatę. Na pewno w zasięgu jest piąty KPS Siedlce.

W środowym pojedynku cel jest jasny. Jak podkreśla trener Marek Jankowiak liczy się tylko komplet punktów. Tradycyjnie atutami będą niezawodni wrzesińscy kibice oraz własne boisko, które służy Krispolowi.

Wrześnianie zajmują obecnie szóstą lokatę z 29 punktami na koncie, natomiast goście zamykają tabelę z 10 oczkami. W pierwszym starciu tych ekip lepszy okazał się Krispol, który wygrał na wyjeździe 3:2.

Serdecznie zapraszamy na trybuny! Początek meczu, w środę 5 lutego, o godz. 18:00! Liczymy na Wasze wsparcie i gorący doping!

Pozostałe spotkania 20. kolejki:

Ślepsk Suwałki – AGH 100RK AZS Kraków

ASPS Avia Świdnik – Cuprum Mundo Lubin

AZS PWSZ Stal Nysa – Energa Pekpol Ostrołęka

UMKS Kęczanin Kęty – MKS Banimex Będzin

KPS Siedlce – Camper Wyszków

fot. Dawid Spychalski

Dodaj komentarz